LawetaOpole.pl

Laweta Opole i Okolice 24h

Transport pojazdów

ZADZWOŃ TERAZ
604 107 112

TRANSPORT POJAZDÓW

laweta całodobowo z Opola

 

Nasza firma oferuje szereg usług związanych z pomocą drogową. Wśród proponowanych opcji znaleźć można także ciekawy wariant jakim jest transport pojazdów na terenie Opola i w całej okolicy. Co ważne kierując się zadowoleniem naszych klientów i chcąc spełnić ich wszystkie potrzeby oferujemy także możliwość transportowania aut na znacznie większym obszarze. Chodzi tu o bezpieczny transport z innych miast, a na specjalne życzenie także krajów.

 

 

Skorzystanie z naszej usługi transportowej jest niezwykle proste. Otóż wystarczy, że klient wykona jeden telefon do naszej siedziby lub też prześle do nas wiadomość e-mail. Po otrzymaniu takiego zgłoszenia możemy przejść do ustalania wszystkich szczegółów. Chodzi tu przede wszystkim o dopasowanie terminów, a także spełnienie wszelkich życzeń klienta.

 

skontaktuj się »

W swojej codziennej pracy świadczymy usługi lawetą w Opolu jednak ze względu na spore zapotrzebowanie oferujemy również usługę transportu pojazdów na terenie całego kraju. Dodatkowo umożliwiamy także bezpieczne sprowadzanie aut z zagranicy. Dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy naprawdę dobrzy w tym co robimy.

 

 

Jakie warunki musi spełnić kierowca by zamówić u nas usługę transportu?

 

 

Nawiązując współpracę z właścicielami pojazdów, które mają zostać przez nas przetransportowane z jednego miejsca na drugie tak naprawdę nie stawiamy żadnych wygórowanych warunków. Dla nas ważne są jedynie informacje gdzie i kiedy mamy przetransportować samochód. Dodatkowo niezbędne jest oczywiście podpisanie umowy, która określa wszystkie warunki współpracy- w tym cenę, które klient powinien zaakceptować.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
9 + 3

A co z bezpieczeństwem?

Jako profesjonalna firma świadcząca usługi lawetą w Opolu oferujemy transport samochodów na korzystnych warunkach, a podczas całego przedsięwzięcia zachowujemy wszelkie środki ostrożności. W praktyce oznacza to po prostu, że stosujemy różne zabezpieczenia i rozwiązania, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa transportowanym przez nas pojazdom.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY