LawetaOpole.pl

Laweta Opole i Okolice 24h

Dlaczego my?

ZADZWOŃ TERAZ
604 107 112

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

FLOTA NOWOCZESNYCH POJAZDÓW

Jesteśmy do dyspozycji dla potrzebujących kierowców przez 24 godziny na dobę! Potrzebne holowanie w Opolu? Pojawimy się z naszą lawetą najszybciej jak to tylko możliwe! Już ten wstęp powinien Państwa przekonać, dlaczego właśnie nasza firma transportowa wyróżnia się na lokalnych dostawców oferujących usługi holowania:

 

  • samochodów
  • motocykli
  • średnich samochodów dostawczych.

Zależy nam jednak na tym, by każdy dzwoniąc po naszą lawetę w Opolu miał 100% pewność, że podejmuje najlepszy możliwy wybór. Dlatego w tym miejscu chcemy przekonać Państwa, iż tak – jeśli laweta Opole o tylko nasza! Oferujemy przystępne ceny, wyróżniamy się szybkim czasem reakcji i indywidualnym podejściem.

 

skontaktuj się »

Bowiem kierują nami absolutnie podstawowe wartości. Uczciwość, rzetelność i konkurencyjność są podstawowymi standardami etycznymi utrzymywanymi przez naszą firmę od wielu lat, przez 24 godziny służby holowniczej każdego dnia. Tego też oczekujemy od naszych wszystkich kierowców w kontaktach z klientami i tak właśnie jest.

 

 

Dlaczego jeszcze warto wybrać nas do holowania pojazdu?

 

 

Integralność – to kolejny argument przemawiający za naszą firmą. W końcu integralność jest nieodłącznym elementem bycia uczciwym i posiadającym silne zasady moralne. Ta prawość moralna od zawsze była, jest i będzie w naszej firmie. Zasadniczo jest to osobisty wybór, aby utrzymać się przy konsekwentnie moralnych i etycznych standardach, ale dla nas to coś więcej – przenosimy wartości personalne na świadczenie najwyższej jakości usług pomocy drogowej.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
8 + 10

DOCIERAMY DO MIEJSCA BŁYSKAWICZNE!

Równocześnie mamy w sobie ogromny entuzjazm i istotna jest dla nas sprawna praca zespołowa. Mamy świadomość, że każda usługa holownicza nie jest pojedynczym zadaniem, ale tak naprawdę pracą wykonaną przez kilku współpracowników, z których każdy wykonuje część, ale wszystkie przekładają się na poziom wydajności realizacji całego zlecenia. Dlatego też wszyscy dają z siebie to, co najlepsze – dla maksymalnego zadowolenia i komfortu dzwoniących po pomoc klientów.

Wszystko to udaje się nam osiągnąć z powodzeniem, wysiłkiem, odwagą i umiejętnościami oraz oczywiście specjalistyczną flotą pojazdów.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY