LawetaOpole.pl

Laweta Opole i Okolice 24h

Holowanie samochodów

ZADZWOŃ TERAZ
604 107 112

Holowanie samochodów

POMOCY i holowanie samochodów W Opolu

 

Prowadząc firmę świadczącą usługi lawetą w Opolu od długich lat dysponujemy nie tylko doskonałą wiedzą, ale także doświadczeniem i umiejętnościami. To wszystko sprawia, że jesteśmy firmą godną zaufania, która potrafi poradzić sobie w każdej sytuacji na drodze. Jedną z usług jaką oferujemy jest holowanie pojazdów. Zadanie to wykonywane jest zawsze przez profesjonalistów, którzy świetnie radzą sobie z obsługą lawety czy też samym transportem auta.

 

 

Nawiązanie kontaktu z naszą firmą w celu zamówienia lawety w Opolu jest niezwykle łatwe. Wystarczy, że klient wykona jeden telefon i przekaże naszemu pracownikowi informacje niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia całej akcji. Aby zamówić usługę holowania konieczne jest poinformowanie nas o miejscu zdarzenia, a także rodzaju zaistniałej sytuacji.

 

skontaktuj się »

. Na podstawie takich informacji nasz pracownik ma szansę wysłać na miejsce odpowiednią osobę i sprzęt. W przypadku, gdy auto nadaje się jedynie do odholowania wysyłamy na miejsce specjalistyczną ekipę, która zajmuje się załadowaniem samochodu na lawetę.

 

 

Jak skorzystać z usługi holowania?

 

 

Następnie nasi pracownicy transportują auto pod wskazany przez klienta adres. Może to być wybrany przez niego warsztat mechaniczny, miejsce zamieszkania, a także każde inne miejsce. Dla nas nie robi to żadnej różnicy. Naszym zadaniem jest dostarczyć bezpiecznie samochód tam, gdzie zażyczy sobie tego klient.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
8 + 6

Bezpieczne holowanie to nasz priorytet!

Jednym z naszych priorytetów jest zapewnianie klientom bezpieczeństwa i wygody na najwyższym poziomie. Stąd też do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, a naszym atutem jest sprawność i gwarancja sukcesu. Podczas holowania pojazdów przykładamy dużą wagę do ich bezpieczeństwa, dlatego też stosujemy odpowiednie rozwiązania i środki. Nasza firma oferuje holowanie samochodów w Opolu, ale także całej okolicy. Oznacza to, więc że pomożemy bez względu na to czy wypadek lub usterka miały miejsce w centrum Opola czy też na jego obrzeżach czy w okolicznej miejscowości.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY