LawetaOpole.pl

Laweta Opole i Okolice 24h

Awaryjne uruchomienie samochodu

ZADZWOŃ TERAZ
604 107 112

Awaryjne uruchamianie SAMOCHODU

POMOC DROGOWA W OPOLU I OKOLICACH

 

Właściciele pojazdów i ich kierowcy bardzo często napotykają na swojej drodze na problem z odpaleniem auta. Taka sytuacja pojawia się najczęściej w okresie zimowym kiedy to niskie temperatury i długo utrzymujący się mróz mogą doprowadzić do rozładowania się akumulatora. W efekcie dochodzi do braku zapłonu i niemożności użytkowania samochodu. Jednak nie zawsze powodem takiej sytuacji jest akumulator, a uszkodzenia mogą być bardziej poważne i zaawansowane. Stąd też nasza firma świadczy usługę awaryjnego uruchamiania pojazdów. Naszym celem jest bowiem niesienie pomocy kierowcom, którzy nie mogą samodzielnie poradzić sobie z takim problemem.

 

Nasza firma od lat świadczy usługi lawetą na terenie Opola stąd też poszczycić możemy się bardzo dużym doświadczeniem i wiedzą na temat samochodów. 

 

 

skontaktuj się »

Rozładowany akumulator to dla nas nic nowego jednak nie zawsze brak zapłonu wynika właśnie z tego powodu. To właśnie z tego względu wysyłamy do klienta specjalistę, który posiada w tym zakresie największe doświadczenie. Istotne jest bowiem by dokonać dogłębnej analizy problemu, a co za tym idzie zapoznać się dokładnie ze stanem technicznym pojazdu. 

 

 

Jak wygląda usługa awaryjnego uruchamiania pojazdów?

 

 

W sytuacji, gdy winowajcą jest akumulator nasz pracownik przystępuje do jego naładowania. Dzięki wyposażeniu w niezbędne narzędzia może on szybko i sprawnie wykonać to zadanie. Jeżeli jednak problem jest poważniejszy specjalista przechodzi do wykonywania innych czynności mających na celu usprawnienie samochodu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
8 + 0

Obszar naszego działania

Na co dzień nasza firma oferuje wynajem lawety w Opolu, a także okolicy. Nie ograniczamy się bowiem do działania w samym mieście, gdyż doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważne jest zapewnienie komfortu wszystkim kierowcom w rejonie. Stąd też wykonujemy awaryjne uruchamianie samochodów w Opolu, ale dojeżdżamy również do okolicznych miejscowości. Naszym priorytetem jest zawsze bezpieczeństwo i komfort klienta, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY