LawetaOpole.pl

Laweta Opole i Okolice 24h

blog

ZADZWOŃ TERAZ
604 107 112

Drobne naprawy i pomoc drogowa – czyli jakie usługi oferowane są kierowcom?

Samochody tak samo jak inne pojazdy potrafią nagle i bez uprzedzenia ulec pewnym awariom lub po prostu odmówić posłuszeństwa. Takie sytuacje mają miejsce najczęściej w najmniej odpowiednich momentach. Stąd też nierzadko zdarza się nam widzieć zepsute auto na poboczu drogi czy też osobiście doświadczamy braku zapłonu w samochodzie o poranku, gdy śpieszymy się do pracy. Takie sytuacje są dość kłopotliwe i stresujące, dlatego też firmy oferujące pomoc drogową rozwijają swoje działania tak by zapewnić kierowcom bezpieczeństwo, a także komfort na wysokim poziomie.

 

czytaj więcej »

Holowanie auta z wypadku – co zrobić w sytuacji, gdy samochód musi zostać odstawiony do warsztatu?

Wypadki i kolizje drogowe przydarzają się każdego dnia na drogach naszego kraju. Zbyt szybka prędkość, niedostosowanie się do warunków panujących na drodze czy też zbyt małe skupienie i wiele innych – to właśnie są niektóre z przyczyn pojawiania się niebezpiecznych sytuacji drogowych. Tak naprawdę stłuczka samochodowa może przydarzyć się każdemu, a najgorsze jest to, że dzieje się to nagle i bez uprzedzenia. W sytuacji, której auto posiada jedynie lekkie uszkodzenia, a kierowcy dogadają się między sobą usunięcie skutków awarii może mieć miejsce w późniejszym czasie. Jednak skutki wypadków są czasem poważniejsze, dlatego niezbędne okazuje się odstawienie samochodu do warsztatu, gdyż nie nadaje się on do jazdy.

 

czytaj więcej »

Sprowadzanie auta z zagranicy – jak załatwić bezpieczny transport?

Sprowadzenie samochodu zakupionego w innym kraju jest nie lada wyzwaniem. Najczęściej bowiem takie auto nie posiada jeszcze wszystkich dokumentów, a przede wszystkim nie jest zarejestrowane co sprawia, że nie ma możliwości na przetransportowanie takiego samochodu osobiście. Konieczne jest natomiast skorzystanie z pomocy profesjonalnych firm, które zajmują się wykonywaniem takiego transportu. Jak zorganizować taki transport by zapewniał on bezpieczeństwo pojazdowi i spełniał wszystkie wymogi prawne? O tym poniżej.

 

czytaj więcej »

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
3 + 3

DOCIERAMY NA MIEJSCE BŁYSKAWICZNIE!

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY