LawetaOpole.pl

Laweta Opole i Okolice 24h

Firma

ZADZWOŃ TERAZ
604 107 112

KILKA SŁÓW O NASZEJ FIRMIE

Usługi holowania w Opolu – warto zapamiętać!

 

Nasza firma zajmuje się świadczeniem usług związanych z pomocą drogową. Głównym obszarem naszych działań jest na co dzień Opole, ale chętnie podejmujemy się także zleceń na terenie całego regionu. Zdobywając doświadczenie na przełomie wielu lat doszliśmy do etapu, na którym jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom szeroki zakres usług, ich najwyższą jakość, a także pełen komfort i bezpieczeństwo. W swojej firmie zatrudniamy jedynie najlepszych fachowców, dlatego też klient korzystający z naszych usług może mieć pewność, że powierza swój pojazd w dobre ręce.

 

Oferowana przez nas lista usług jest dość długa, a to dlatego, iż doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważne jest niesienie pomocy w różnych zakresach. Wypadki drogowe, kolizje, awarie samochodów i inne sytuacje zdarzają się bardzo często i tak naprawdę nie ma dnia byśmy nie musieli wyruszać z pomocą. Stąd też wiemy jak ważne jest zapewnianie pełnej obsługi i natychmiastowej pomocy. Na co dzień świadczmy usługi lawetą w Opolu oraz całej okolicy.

 

skontaktuj się »

Nasza oferta skrywa jednak o wiele więcej usług, a są to na przykład:

  • holowanie pojazdów
  • transport pojazdu
  • dowożenie paliwa
  • awaryjne uruchamianie aut
  • pomoc przy zmianie koła
  • drobne naprawy na drodze

 

 

Usługi holowania w Opolu – warto zapamiętać!

 

 

Jako profesjonaliści jesteśmy otwarci na współpracę z każdym klientem, dlatego bez względu na okoliczności zdarzenia zawsze służymy swoją pomocą. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego świadczymy swoje usługi na naprawdę wysokim poziomie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
1 + 1

Jak można nawiązać z nami kontakt?

Chcąc skorzystać z opcji wynajęcia naszej lawety w Opolu klienci powinni nie muszą robić nic niezwykłego. Wystarczy już jeden telefon by nawiązać z nami kontakt i zlecić nam podstawienie lawety w dowolne miejsce. Może to być pomoc natychmiastowa związana z uszkodzeniem pojazdu i koniecznością jego odholowania, ale także usługa oddalona w czasie. Oznacza to, że oferujemy wynajem lawety także we wcześniej umówionym dniu i godzinie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY