LawetaOpole.pl

Laweta Opole i Okolice 24h

Dowóz paliwa

ZADZWOŃ TERAZ
604 107 112

Dowóz paliwa

w Opolu i okolicach

 

Na przekroju wielu długich lat funkcjonowania naszej firmy podczas, których mieliśmy przyjemność wielokrotnie nieść pomoc kierowcom zdążyliśmy zdobyć ogromną wiedzę i wynieść pewne wnioski. Otóż nasza praca pozwoliła zaobserwować nam, że dość częstym zjawiskiem występującym wśród kierowców jest brak paliwa w baku. Taka sytuacja ma miejsce w różnych okolicznościach, ale efekt jest zawsze ten sam: stres, panika i chaos. By zapewnić kierowcom spokój i brak nerwów wprowadziliśmy zatem do naszej oferty ciekawą usługę. Jest nią dowóz paliwa na terenie Opola i całej okolicy.

 

 

Opcja dowozu paliwa zyskuje co raz większą popularność, gdyż kierowcy, którzy zapomnieli zatankować paliwo do baku doskonale wiedzą, że mogą na nas liczyć. Nie ma zatem konieczności dostarczania paliwa na własną rękę co jak wiadomo jest bardzo kłopotliwe.

 

skontaktuj się »

Wystarczy jeden telefon do naszej firmy, a już po chwili można znów cieszyć się dalszą jazdą samochodem. Świadczona przez nas usługa polega na jak najszybszym dostarczaniu paliwa pod wskazany przez klienta adres. I tak naprawdę nie ma dla nas znaczenia czy chodzi tu o miejsce zamieszkania czy też środek drogi. Dojeżdżamy wszędzie tam, gdzie potrzebują nas kierowcy.

 

 

Gdzie i jak dowozimy paliwo?

 

 

Po otrzymaniu zgłoszenia udajemy się na stację paliw, gdzie napełniamy zbiornik odpowiednim rodzajem paliwa. Następnie jedziemy na miejsce zdarzenia by tam przekazać klientowi paliwo. Oczywiście służymy także pomocą w uzupełnianiu paliwa w baku.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
3 + 3

A co jeśli w baku znajduje się nieodpowiednie paliwo?

Jedną z sytuacji, która przytrafia się niektórym kierowcom jest zatankowanie nieodpowiedniego paliwa do baku. W takiej chwili lepiej od razu zadzwonić po naszą pomoc, gdyż jakiekolwiek złe ruchy mogą spowodować uszkodzenie silnika. Po zatankowaniu do zbiornika odpowiedniego paliwa nasz pracownik wyrusza na miejsce zdarzenia, a tam zajmuje się sprawnym usunięciem złego paliwa znajdującego się w baku. Po wykonaniu tej czynności przechodzi do uzupełnienia baku właściwym paliwem. I gotowe.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY