LawetaOpole.pl

Laweta Opole i Okolice 24h

FAQ

ZADZWOŃ TERAZ
604 107 112

nasza lista faq

lista najczęściej zadawanych pytań

Samochód popsuł się na drodze, ale jestem poza terenem Opola. Czy mogę liczyć na dojazd lawety i pomoc?

Oczywiście, że tak. Nigdy nie zostawiamy kierowców w potrzebie, dlatego też świadczymy swoją pomoc zarówno na terenie Opola jak i w całej okolicy. Nie ma zatem dla nas znaczenia czy Twoje auto popsuło się w centrum miasta czy też na jego obrzeżach. Zawsze ruszamy z pomocą po otrzymaniu zgłoszenia. Możesz z powodzeniem skorzystać z naszej usługi lawetowania, a także liczyć na pełną obsługę i pomoc.

Jaki jest koszt wykonania drobnej naprawy na drodze?

Cena jaką musi uiścić nasz klient za dokonanie przez nas drobnej naprawy na drodze może być zróżnicowana, ale zawsze pozostaje atrakcyjna dla portfela. Na wielkość ostatecznej kwoty wpływa kilka czynników, a na czele stoi przede wszystkim rodzaj usterki i prac, które należy w związku z tym wykonać. W zależności od czasu pracy, zastosowanych rozwiązań cena może być inna. Dodatkowo wpływ na cenę ma także odległość miejsca zdarzenia od naszej firmy.

Skończyło mi się paliwo, a jestem w trasie. Czy możecie zaoferować jakąś pomoc?

Tak, jedną z usług jaką oferujemy jest dowóz paliwa w dowolne miejsce. Nie ma dla nas znaczenia czy znajdujesz się w samych Gliwicach czy też na okolicznych drogach – zawsze służymy swoją pomocą. Po otrzymaniu zgłoszenia wysyłamy pod wskazany adres jednego z naszych fachowców, którego zadaniem jest dostarczenie Ci odpowiedniego paliwa. W razie potrzeby i życzenia może on także pomóc zatankować paliwo do baku. Cały proces trwa krótko i przebiega bezpiecznie.

Ile czasu zajmuje dojazd lawety na miejsce wypadku?

Okres oczekiwania na przyjazd lawety na miejsce wypadku jest dość zróżnicowany. Zazwyczaj nie zajmuje nam to więcej jak kilkanaście minut, ale na całkowity czas wpłynąć może kilka czynników. Przede wszystkim chodzi tu o porę dnia, natężenie ruchu, a także odległość miejsca wypadku od naszej firmy. Zawsze staramy się jednak docierać na miejsce jak najszybciej jest to możliwe. Od razu po otrzymaniu zgłoszenia przystępujemy do działania i wysyłamy na miejsce lawetę.

Mam problem ze zmianą koła. Czy mogę liczyć na natychmiastową pomoc?

Oczywiście, że tak. Nasza firma świadczy natychmiastową pomoc wszystkim kierowcom, którzy napotkali na problemy na drodze. Dla nas zmiana koła to pestka, dlatego po otrzymaniu zgłoszenia przechodzimy od razu do działania. Na miejsce wysyłamy najszybciej jak to możliwe jednego z naszych fachowców, który szybko zabiera się do roboty. Cały proces wymiany koła przebiega zawsze sprawnie i bezproblemowo, a kierowca może po chwili ruszać w dalszą trasę.

Ile zapłacę za zlecenie Waszej firmie transportu auta z innego miasta do Opola?

Oferowane przez nas stawki są zróżnicowane ze względu na długość trasy jaką będzie musiał pokonać jeden z naszych kierowców. Ważną informacją jest, więc to jaka odległość dzieli dane miasto od Opola. W zależności od ilości kilometrów cena będzie różna. Zawsze jednak oferujemy bardzo korzystne warunki finansowe, a nasze ceny są atrakcyjne i konkurencyjne. Na ostateczny koszt wpłynąć może również zamówienie dodatkowych usług przez klienta.

Ile kosztuje wynajęcie lawety i odholowanie samochodu do warsztatu mechanicznego?

Koszt wynajęcia od nas lawety z usługą holowania auta jest bardzo zróżnicowany. Przede wszystkim ostateczna cena zależna jest od kilku czynników takich jak chociażby ilość kilometrów do przejechania. Odległość miejsca zdarzenia, a także trasa jaką należy pokonać do warsztatu mechanicznego wpłyną w największej mierze na koszt usługi. Jeżeli klient zdecyduje się na dodatkowe usługi również należy doliczyć je do całkowitego kosztu.

Mój samochód nie chce odpalić. Czy to wina akumulatora? Co powinienem zrobić?

Istnieje taka możliwość, że przyczyną braku zapłonu jest rozładowany akumulator. Jednak nie można mieć takiej pewności, gdy dokładnie nie sprawdzi się wszystkim elementów pod maską samochodową. Najrozsądniejszym wyjściem jest wezwanie na miejsce jednego z naszych specjalistów, który postawi właściwą diagnozę. Po rozeznaniu się w problemie przejdzie on do usuwania awarii. W przypadku, gdy winowajcą jest akumulator konieczne będzie naładowanie go, a dzięki swojej wiedzy nasz fachowiec zrobi to sprawnie i bezproblemowo.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
8 + 5

masz jakieś sugestie do faq? napisz do nas

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY